З 1 серпня 2021 року Бітрикс24 змінює тарифну політику. Це стосуватиметься як хмарних, так і коробкових продуктів.

Хмарний Бітрікс24


Для того, щоб полегшити розуміння й вибір підходящих тарифних планів, ми спростили та скоротили їхню лінійку. Відтепер їх буде не 6, а лише 4.

Ми знімаємо з продажів тарифні плани «Старт+» та «Завдання+». Проте, користувачі цих планів і надалі зможуть використовувати їх за умови своєчасного подовження. Якщо в певний момент тарифний план буде змінено на «Безкоштовний», то потім, придбати можна буде лише той, що буде актуальним на момент повернення до комерційного користування.

Нові тарифи міститимуть оновлені набори інструментів та матимуть нові назви: «Безкоштовний», «Базовий», «Стандарт» та «Професійний». Безкоштовний тариф буде доступним як і завжди, проте, його вміст теж зміниться.

Ціни на нові редакції «Стандартний» та «Професійний» не зміняться у порівнянні з архівними «Команда» та «Компанія» — 2 200 та 4 400 грн відповідно, а вартість тарифу «Базовий» складатиме всього 990 грн.


Терміни для придбання тарифів (1, 3, 12 та 24 місяці) залишаються без змін.

Коробковий Бітрікс24

Коробкові продукти також зазнають змін.

З 1 серпня редакцію «CRM» буде знято з продажів. При цьому залишається можливість оновлення цієї редакції для існуючих клієнтів.

Ціни на інші редакції коробкового Бітрікс24 буде підвищено.

Запрос на техническую поддержку портала
Запрос на телефонный звонок менеджера